Boya Uygulama ve Tadilat İşleri

GSM: 05323723153

 

boya-uygulama-tadilat-islari-boya-ustasi

Boya Uygulama

Ev,iş yeri,ofis,mağaza ve diğer alanlarda tüm boya çeşitleri ile duvar,tavanlar her isteğe uygun şekilde yeniden yapılandırılır.Boya uygulama da bazı önemli noktalar vardır.Bunlar;
Boyanacak alanın durumu: Boya yapılacak yerin öncelikle su,küf,mantar gibi dış etkenlerden arındırılmış olması gerekir.Aksi takdirde yapılan boyama işlemi sonrasında kusmalar meydana gelecektir.

Boya uygulanacak yüzeyin durumu:Boyanacak yüzeyin,boyayı daha etkin ve kusursuz göstermesi açısından,yapılacak alanın pürüzsüz ve düz olması gerekir,aksi takdirde gölgelenmeler meydana gelmektedir.

Boya seçimi:Seçim müşteriye bağlı olmakla beraber,kullanıma yönelik ustanın direktifleri doğrultusunda yol almak daha faydalı olacaktır.

Boya uygulama işlemi öncesi analiz yapılır ve uygulamaya geçilir.Yapılacak işler bununla kalmaz tabii ki.Hazırlık aşamasında ortamın temizlenmesi ve boyaya hazır hale gelmesi gerekir.Boyacı ustası ,boya öncesi gerekiyorsa alçı yardımıyla delik,kırık,çatlak alanlar doldurulur,bunun yapılmasının sebebi boyanın sorunlu bölgelerde diğer alanlardan farklı renkle sırıtmasını önlemektir.Alçı işlemi yapılmadan da boya üstü boya yapılabilir,iş tamamen uygulama yüzeyinin durumuna bağlıdır.Sonrasında gerekli sayıda kat kat boya yapılır.Genelde boya iki kat sürüldüğünde seçilen rengini vermektedir.

Boyama süresi vurulan katların kurumasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.Bu değişkenler mevcut yerin konumu,sıcaklık,hava durumu gibi etkenlerden dolayı farklılık gösterir.Boya tadilatında önceki renk tamamen yok olana kadar boya sürülür.Kapatma oranı seçilen boyanın markasına göre değişmektedir.Firma olarak tüm uygulamalarımızda Filli Boya,Dyo,Polisan,Marshall gibi piyasanın öncü markalarını tercih ediyoruz.

Boya uygulama veya tadilatı işlerinde boyama fırçası,boyama rulosu,parmak rulo gibi ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır.Seçilen boya çeşidine göre bu ekipmanların da uygun seçimi gerekmektedir.Yaptığımız boya uygulama çeşitlerine değinmek gerekirse;Plastik,Su Bazlı Plastik,Silinebilir Plastik,Saten (Sentetik),Parlak veya Mat,Yağlı Boya gibi tüm alanlara itinayla hizmet vermekteyiz.

Eski renklerden sıkılmış olabilirsiniz.Renk seçiminde kararsız kalabilirsiniz.Hangi renk nasıl durur merak edebilirsiniz.Farklı renk tonlarında size özel bir renk isteyebilirsiniz.Bu konuda size sınırsız seçim hakkı sunuyoruz.İstediğiniz renk tonunda boya hazırlayarak isteğinize cevap verebiliriz.

Her isteğiniz bizim için bir görev niteliği taşımaktadır.Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti maddi değerlerden daha önemlidir.filli-boya-renk-kartelasi

Tüm işlerimize hep aynı ihtiyatı vermekteyiz.Bu da bizi diğerlerinden ayıran önemli unsurlar arasında.Bir diğeri de uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları.

Tüm boya uygulama ve tadilat işlerinizi kredi kartı ve taksit imkanıyla yaptırabilirisiniz.