Göztepe Tadilat İşleri – Ev,Ofis,Mağaza

Göztepe tadilat işleri,tüm tadilat öncesi ve sonrası kısımlarını kapsar.Boya,seramik,parke,mermer,laminant gibi ana malzemelerin uygulaması veya tadilatı yapılmaktadır.

Yapılan işler ve ekipmanlar son derece kaliteli işçilik ile bir araya geldiğinde takdir edilecek nitelikte işler ortaya çıkmaktadır.Kullanılan malzemeler mevcut bütçeye göre birinci kalite olarak seçilir.Kaliteli malzeme kaliteli işçilikle birleştiğinde güzel bir sonuç ortaya koymaktadır.Yaptığımız işlerde özen ve intizam ile çalışıyor,iş akışını tamamlamlıyoruz.Güleryüzlü ve işinin ehli usta kadromuzla sıfır hata prensibi ile çalışmaktayız.Göztepe de ikamet eden sayın müşterilerimiz ev,ofis veya mağazalarında değişiklik yapmak istediklerinde,ister ofisimizde iste yerinde inceleme ve analizler ile gerekli yapılacaklar listesi çıkarıyor ve kullanılacak malzeme veya ekipman giderleri,usta giderleri gibi maliyetleri hesaplayıp sizlere bir bütçe sunuyoruz.Anlaşma dahilinde,hiç bir aksi koşul olmadıkça anlaşma gereğince ne gerekiyorsa eksiksiz yapıyor ve size teslimini sunuyoruz.

http://ayyapiboya.com.tr/wp-content/uploads/2014/12/dış-cephe-boya-strafor-mantolama-yalıtım-uygulama-usta-.png

İster evinizde,ister iş yerinizde ister ofisinizde,iç veya dış alanda, boya,boya uygulama,söve(söwe),strafor malzeme,yalıtım malzemeleri,hırdavat,inşaat işleri gibi ihtiyaçlarınıza tek çatı altından cevap veriyoruz.Evinizin bir odası mı boyanacak,ofisinizde tavanlara asma tavan mı yapılacak,mağazanızın bir bölümünü mü özelleştireceksiniz ? Tüm isteklerinize cevap vermek için buradayız. Göztepe tadilat işleri için kapı kapı dolaşmayın,bizi arayın.

ayyapi-caliskan-usta-tadilat-insaat-boya