Şirketimiz sektöre 1996 yılında Uzunyaz Hırdavat adı altında hırdavat toptancılığı yapmak üzere hizmete başlamış ve 2012 yılına kadar bu sektörde hizmet ve faaliyetlerini sürdürmüştür.
2013 yılında şirket ünvanımızı AY YAPI BOYA HIRDAVAT İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak değiştirdik.Yeni kimliğimiz ve yeni yüzümüzle yine aynı şekilde hep daha ileriye hep iyisine odaklandık.Kuruluşundan bu yana vizyonumuzdan ödün vermeden çalışmaya devam ettik.Kurucularımızın sektörde ki tecrübeleri ile kısa sürede büyük yol katettik.Bu sayede mevcut sektöründe lider firmalar arasına girmiş ve kendini kanıtlamıştır.
Hızlı,modern ve son gelişmeleri takip eden anlayışımız ile hep bir adım ilerde olduk.Müşteri portföyümüzün gün geçtikçe artmasının en önemli sebebi müşteri memnuniyetini sağlama ve çözüm üretme özelliğimiz etken olmuştur.

Yapacaklarımız,yaptıklarımız ile sınırlı değildir.Amacımız gelişen dünya da öngörülerimiz doğrultusunda ilerlemek ve vizyonumuzu daha yükseklere çıkarmaktır.Günümüz yaşantısı geri de kalanları çok çabuk unutuyor ve biz unutulanlardan olmaya niyetli değiliz,bunun için azimle çalışıyor ve gelişiyoruz.

Toptan ve perakende satış,uygulama işleri gibi bir çok işte titizlik ve uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize esnek hizmet sunuyoruz.Tercihiniz biz ise mutlu olacak sizsiniz.

Siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.