Kredi Kartına %0 Faiz ve 9 Taksit imkanı GSM: 05323723153

Tadilat  ve dekorasyon işlerinizde Ay Yapı güvencesini yaşayın

İşi zamanında ve mükemmel sonuçla bitiriyoruz

ZAMAN

Tadilat ve Dekorasyon

Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri

Tadilat nedir?

Genel olarak tüm ev,iş yeri,ofis,mağaza,plaza,apartman dairesi,villa,depo,fabrika ve bunların oda,banyo,mutfak,depo alanı gibi yerlerde her türlü inşaat işleri tadilat olarak bilinmektedir.

Tadilat Neleri Kapsar ?

Yukarı da sıraladığımız alanlarda duvar kırma,duvar örme,alçı ve alçıpan işleri,duvar,tavan boyama gibi boyacı işleri,asma tavan,kartonpiyer gibi daha bir çok uygulamayı kapsamaktadır.

Dekorasyon Nedir ?

Mevcut alanlarda daha ihtişamlı bir görünüm,kullanım açısından daha elverişli bir ortam sağlamak amacıyla güncel sistemler ve uygulamalar kullanılarak iş ve yaşam alanlarında yapılan değişikliklerin genel adıdır.Dekoratif dokunuşlar ile bu alanlar iyiden daha iyiye geçiş yapar.Dekorasyon genel bir kavramdır.Tüm alanlara uygulanabilir.İster ev,ister mağaza vitrini,ister ofisinizin bir odası,her yer dekorasyona müsait.

Dekorasyon ve Uygulaması Nasıl Olur ?

Dekorasyon uygulamaları sizin istekleriniz doğrultusunda,istenenler sonrasında belirlenecek iş akışıyla başlar.Mesela sadece banyonuzda bir dekoratif düzen sağlamak istiyorsunuz.Banyonuza en uygun materyaller seçilir,yapılacak tadilat işleri belirlenir ve kısım kısım uygulamaya başlanır.Yapılacak iş sizden gelen istekler doğrultusunda şekillenecektir.Tüm detaylar sonrasında mükemmel bir banyoya sahip olacaksınız.Bunun yanında evinizin mutfak,oturma odası,salon,antre,çocuk odası,yatak odası,ebeveyn odası,misafir odası,kiler gibi diğer alanlarında da aynı hizmeti alabilirsiniz.Sadece ev değil,iş yerleri,mağazalar,dükkanlar,plaza katları,depolarda da aynı hizmeti alabilirsiniz.Unutmayın dekorasyon hemen her alan uygulanabilir.

Tadilat ve Dekorasyon 

Tadilat olmadan dekorasyon olur mu ? Olmaz tabii ki. Pekala o zaman Neden ? Sorusuna cevap verelim.Çünkü dekorasyon esnası tadilat işleri ile gerçekleşir,şöyle ki; bir oda da duvarlara uygulanacak boya veya dekoratif duvar kağıdı işlemi için duvarın pürüzsüzlüğünü sağlamak gerekir,bu işlem de tadilata girer.Yapılan düzeltme işlemlerinin sonrasında boya veya dekor duvar kağıdı uygulanır.Dekora ihtiyacınız varsa tadilatsız olmaz :) Tüm tadilat ve dekorasyon uygulamaları birbirine bağlıdır.

Sizin için sonuç bizim için yeni bir başlangıç oluyor.Yaptığımız işler bize yeni kapılar açıyor.Yenilikleri takip etme,yeni jenerasyon yapı malzemelerini deneme,kullanma ve bunları sizlerin beğenisine sunmayı amaçlıyoruz.Konu tadilat ve dekorasyon olunca binlerce seçenek,onlarca uygulama var.Ama bunları tek bir yerden,tek seferde yaptırabilirsiniz.Sizin için tüm seçenekleri eleyerek tek’ bir şık bırakıyoruz.Hazırsanız sizlerle çalışmak istiyoruz.

Bilgi ve detaylar  için iletişim sayfamız da ki adres ve telefondan bize ulaşabilirsiniz.